הסרת קעקועים בשיטה ייחודית ללא כירורגיה

הסרת קעקועים

באמצעות שיטה זו, ניתן להסיר כל קעקוע ללא שימוש באמצעים ניתוחיים. החיסרון בניתוח, מעבר לנושא הכאבים וימי ההחלמה, הוא שאתם צריכים לחתום שייתכן כי יהיו צלקות, חלקן באזורים המשמשים ליופי החיצוני שלכם כמו עור הפנים או החלק החשוף של היד. הסרת קעקועים בשיטה זו מאפשרת חוסר בצלקות, והחזרת הוער למצבו הטבעי ללא תקלות. בואו להכיר את שיטת הסרת הקעקועים הייחודית שתעשה לכם סדר בעור אחת ולתמיד.

שימוש בטכנולוגיית לייזר ייחודית המובילה להסרת הקעקוע

הלייזר משמש כמו מחק לעיפרון, אלא שכאן מדובר על צבעים מגוונים. הכלי ליישום הסרת קעקועים הוא אורך גל הלייזר המתאים לכל צבע. כשתגיעו לפגישת אבחון, הקעקוע שלכם ייסקר ויתוכנן שימוש במכשירי הלייזר המתאימים להסרת כל חלקיו. העבודה על הקעקוע תתבצע בשלבים עד למחיקה מוחלטת של האובייקט.

במהלך שגרת הסרת הקעקועים

שגרת הסרת הקעקועים כרוכה במספר מפגשים. לא ניתן למחוק קעקוע במפגש אחד, אבל ככל שהוא בהיר וקטן יותר יידרשו פחות מפגשים. סדר גודל של כמות מפגשים נדרשת להשלמת מלאכת הסרת קעקועים הוא 3-8 עבור קעקוע קטן ובהיר במיוחד ו- 9-15 מפגשים לקעקועים הגדולים והרציניים יותר. לעתים יידרשו 18 מנפגשים עד להסרה מוחלטת של קעקוע.

תהליך הסרת הקעקוע

ממפגש למפגש הצבע ילך וידהה. בהתחלה הוא ייראה כמו צבע רקע ולא צבע נוכח ועסיסי, עד אשר גם אלמנט הרקע שלו ייעלם ובכך תושלם ההסרה. במפגש האחרון הצפי הוא להסרת קעקועים מוחלטת. כאמור, הטיפול מובטח ללא התהוות צלקות כלשהן על העור בדרך או לאחר המפגש האחרון.

תחילת המסע להסרת הקעקוע

נדרשת פגישת אבחון עם מומחה הסרת קעקועים שיתכנן עבורכם את מהלך ההסרה. לאחר שיבחן את הקעקוע, הוא יבחר את מכשירי הלייזר עם אורכי הגל המתאימים ויקבע את תסריטי הפגישות שתהיו צפויים להשתתף בהן. מפגישה לפגישה מובטחת הצלחה בתהליך. חשוב להגיע לכלל הפגישות על מנת להבטיח את הסרת הקעקוע במועדה, כפי שסוכם עמכם בפגישת האבחון הראשונית כשהנושא עלה על הפרק.

תופעות לוואי בתהליך

אין תופעות לוואי רפואיות. התהליך נבדק דרמטולוגית ואושר על ידי רופאי העור הבכירים. בנוסף, הוא מעוגן בתקני בריאות מערביים המאששים כי אין בו תופעות לוואי מסרטנות או שגורמות למחלה אחרת. מבחינת סף כאב, הלייזר אינו גורם לו אבל בהחלט עשוי לגרום לעקצוץ. בכניסה לכל פגישה, יסופק לכם חומר מריחה להורדת השפעת ההרגשה הפיזית מהלייזר. חשוב לציין כי בשום מצב הלייזר אינו מסב חוסר נעימות מרגע מריחת החומר. גם חומר זה אינו ניחן בתופעות לוואי, אושר ונבדק דרמטולוגית. תהליך הסרת קעקועים זה אינו כירורגי, אינו מכיל תופעות לוואי וצפוי לגרום להסרת הקעקוע ללא צלקות. לכן, אם יש לכם קעקוע שמיועד להסרה, זו הדרך בשבילכם לעשות זאת!

Sorry, comments are closed for this post.