פרופסור אייל וינקלר

המלצה על מנתח פלסטי, פרופסור אייל וינקלר

כל מי שסובל מבעיה אסתטית יודע עד כמה מדובר במצב לא נעים בו נאלצים כל העת להסתיר בעיה זו ולחוש מבוכה או בושה באשר אליה. כאשר מגיעים להחלטה שיש לטפל בבעיה זו אחת ולתמיד חשוב לפנות רק למומחים בתחום שיעניקו לכם את המענה המדויק, הבטוח והיעיל עבור הבעיה ממנה אתם סובלים. רבות דובר על בחירת מנתח פלסטי אבל כמו בכל דבר חשוב לגשת רק למומחים על מנת לקבל את התוצאה המיוחלת תוך מינימום סיכון ומקסימום תוצאה טבעית.

רמה גבוהה של שביעות רצון המטופל מגיעה רק בעקבות מהלך טיפולי או ניתוחי שהינו מוצלח ושעונה על הציפיות. בשנים האחרונות, יותר ויותר מטופלים חשים שביעות רצון בעקבות ניתוח פלסטי וזאת בעקבות מיומנותם הגבוהה של הרופאים בתחום ומתן מענה יעיל לבעייתם תוך דגש על תוצאה טבעית שאינה מאכזבת.

גם גברים וגם נשים מוצאים מענה לשלל בעיות אסתטיות קיימות באמצעות ניתוחים פלסטיים שנערכים בארץ ובעולם מדי יום ובהצלחה רבה. נשאלת השאלה, כיצד בוחרים מנתח פלסטי בקפידה על מנת ליהנות מתוצאה מרבית?

מהו מומחה בכירורגיה פלסטית?

כאשר פונים לחיפוש מנתחים פלסטיים חשוב לברר על מומחיותם בתחום זה שכן לא כולם נחשבים למומחים ועלולים לבצע ניתוחים אשר בהם אינם מיומנים ואז זה יהיה מאוחר מדי עבורכם היות ותצטרכו להתמודד עם תוצאות כושלות של מהלך זה.

כאשר מבררים אודות מנתחים פלסטיים חשוב לבדוק אצל מכים ובני משפחה היות והמלצה היא הוכחה לכך שמדובר באדם אמין ומומלץ בתחום שנחשב למומחה בעל שם בכירורגיה פלסטית.

כיצד מזהים איש מקצוע בכיר ובולט בתחום זה?

אחד השמות שעולה כל העת בתור רופא מומלץ מאוד בתחום הוא פרופסור אייל וינקלר שהוא מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים תל השומר.

לרופא זה עוד תתי התמחויות כמו מיקרו כירורגיה משחזרת ולכן נחשב למומחה בשלל תחומי הרפואה האסתטית אשר שמו הולך לפניו.

כאשר פונים לרופא שהוא בכיר בתחום זה ללא ספק סיכויי ההצלחה שלכם הולכים ועולים והרי זוהי המטרה – לקבל מענה נכון ובטוח לבעיה האסתטית שלכם ללא סבל מיותר או סיכון.

"אין חכם כבעל ניסיון" אומר הפתגם ואכן כאשר מדובר בניתוחים פלסטיים הדבר מקבל משנה חשיבות היות ורק כאשר פונים לרופא מנוסה מאוד זוכים לקבל תוצאה מרבית ללא סיכונים או תופעות לוואי ושמים קץ לבעיה שהעיבה על המראה החיצוני שלכם במשך שנים.