פרופסור אייל וינקלר – להחזיר את המראה הטבעי והבריא!

פרופ' אייל וינקלר – כמה פרטים איך להחזיר את המראה הטבעי והבריא!

יש דרכים מקצועיות לשחזר את המראה הטבעי ולהעלים תוצאות של פגיעות. גם במקרים של פציעות חמורות ניתן לפנות אל פרופסור וינקלר כדי לרפא את המצב. כמה כואב לגלות שבעקבות פציעה השתנה מראה פניו של האדם. התמודדות עם מקרים כאלו היא קשה ומעיקה. למעשה היא מכבידה על כל רגע מהחיים ופוגעת בצורה ניכרת על אורח החיים. כאשר אדם סובל ממצוקה כזו חשוב מאוד שידע שיש אפשרות לטפל בצורה מקצועית. הטיפול יוכל לשנות את המצב באופן מהותי ולהשיב למטופל את המראה הבריא והשגרתי. זו בעצם מטרת העל של פרופסור אייל וינקלר.

על הפרופסור ועל הטיפול

פרופסור וינקלר מציע לפציינטים טיפול מקצועי שמשיג תוצאות משביעות רצון. במהלך הטיפול חותר הפרופסור להשיב את המראה של המטופל למראה תקין ובריא ככל האפשר. הוא יחתור לשקם ולשחזר את מראה הפנים, כך שעם תום הטיפול ייהנה המטופל להביט במראה ולהתרשם מהמראה הטבעי והבריא שלו. לשם הצלחת הטיפול רותם הפרופסור את מיטב הידע המקצועי שלו. הניסיון הרב והעשייה בתחום מאפשרים לו לבצע פעולות מורכבות מאוד, ולהשיג תוצאות מרשימות ומשביעות רצון. המטופלים יוצאים לאחר הטיפול עם תוצאות נפלאות. תוצאות שמלוות אותם לכל החיים ומשפרות בצורה דרמטית את איכות החיים שלהם.

בעברו שימש פרופסור וינקלר בתפקיד של מנתח פלסטי בבית החולים תל השומר. במהלך השנים ביצע ניתוחים מורכבים עבור מטופלים רבים וכן לחיילים פצועים. בנוסף שימש הפרופסור כראש איגוד הפלסטיקאים בישראל. הרפרטואר העשיר שלו מקנה לו מוניטין רב. זו הסיבה שמטופלים רבים רואים בו את הכתובת הנכונה לביצוע הטיפול הכירורגי פלסטי. התוצאות של הטיפולים מדברות בעד עצמן ומלוות את המטופלים לחיים חדשים במראה טבעי.

הפרופסור הקים את וינקלר קליניק. מדובר במרכז מומחים בתחום האסתטיקה. הקליניקה מציעה מענה לכל מטופל שמחפש לשפר את המראה שלו. במרפאה ניתן לקבל טיפולים כירורגיים וכן טיפולי לייזר ובוטוקס. עם תום הטיפול נהנים המטופלים משיפור ניכר במראה הכללי שלהם.

גם אתם מתעניינים על טיפולים רפואיים אסתטיים? קליניקת וינקלר זו הכתובת שלכם! כי גם לכם מגיע ליהנות מהמראה החיצוני שלכם!

כתבה שיכולה לעניין אתכם, פרופסור אייל וינקלר מסביר על ניתוחים פלסטיים כמה זה עולה לנו

Sorry, comments are closed for this post.