ניתוח אף

ניתוח אף אסתטי או רפואי

ידוע שכולם היו רוצים להיוולד ולהיות עם פנים מושלמות כמו הכוכבים בהוליווד, אך בואו נשים את הדברים על השולחן, רוב הכוכבים בהוליווד לא נולדו מושלמים כמו שהם ונאלצים לבצע לא פעם טיפולים קוסמטיים כדי לעמוד בסטנדרט של עולם הזוהר. היום אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים אשר חוסכים ומממנים לעצמם טיפולים קוסמטיים וזאת כדי להראות טוב יותר בעיני עצמם ובעיני אחרים.

היום קיימות אפשרויות רבות לשיפור המראה החיצוני וטיפולים רבים שאפשר לבצע, עם זאת קיים טיפול שמאז ומתמיד היה מאוד פופולארי אשר מבטיח שינוי מראה וגורם לאנשים רבים להיות מאושרים והוא ניתוח אף.

ניתוח אף, כיצד הכול התחיל?

לא הרבה אנשים יודעים זאת אך התיעוד הראשון של ניתוח אף לוקח אותנו הרחק אל מצרים העתיקה ומופיע בטקסט רפואי קדום המתוארך לשנים שבין 3000 ל 2500 לפני הספירה , כבר מאז, כמו טיפולים קוסמטיים רבים אחרים, ניתוח אף היה רפואית גרידא אשר נועדה לשיקום איברים פגועים. בכתבים אחרים אנו נוכל למצוא טיפולים דומים אשר התרחשו בהודו לפני הספירה. ברפואה גם היום ניתוחי אף זוהי פרוצדורה רפואית לכל דבר ולכן גם עבור אנשים המבקשים לבצע ניתוח אף כניתוח קוסמטי בלבד קיים רף בריאותי אשר עליהם לעמוד בו.

האם כל אחד יכול לעשות ניתוח אף?

התשובה לכך היא מורכבת. מכיוון שניתוח אף זוהי פרוצדורה רפואית, קיימים מספר סייגים אשר עלולים למנוע מכם את ביצוע הפרוצדורה כמו:מחלות, אלרגיות שונות, בעיות נשימה, שימוש בתרופות, ואף עישון. לכן,כאשר אתם מקבלים החלטה על ביצוע ניתוח אף, עליכם תחילה לגשת לרופא מקצועי ואחראי כמו ד"ר מאייר יצחק – מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית שהוא רופא בעל שם עולמי ועם ניסיון רב של ניתוחים, אשר יוכל לייעץ לכם לעבוד את התהליך באופן הטוב ביותר והבריא ביותר כך שתגיעו לתוצאות הרצויות.

מהם הסיכונים בניתוח אף?

לפני שנפרט על הנושא, חשוב לדעת בניתוח קוסמטי הוא ניתוח לכל דבר ולכן, כמו כל ניתוח אחר הוא כרוך בסיכונים בריאותיים. הסיכונים השכיחים לניתוח אף הוא דימום, זיהום ותגובה לא צפויה של הגוף לחומר ההרדמה. אך למרות על הסיכונים הללו חשוב לזכור כי רופא מנוסה ואחראי יידע להקטין את סיכויי הסיכונים עד כדי לרמה אפסית.
אז לאחר שקיבלתם החלטה לבצע את הניתוח ובחרתם להתייעץ עם הרופא הטוב ביותר אתם תיגשו לניתוח. חשוב מאוד להקפיד על הוראותיו של הרופא המנתח לפני הניתוח וכן להשתדל להגיע רגועים כמה שאפשר.

הניתוח עצמו אינו נחשב כמסובך ולאחר מספר שעות ניתן יהיה לשחרר אתכם לביתכם ואחרי מנוחה של מספר ימים עם תופעות לוואי אפשר יהיה לחזור לשגרת החיים שלכם. אחרי כחצי שנה תתקבל התוצאה הסופית והדבר היחידי שתאלצו להתרגל אליו הוא המראה החדש והיפה שלכם.