ניתוחי אף למי זה מתאים

כמה מילים ניתוחים פלסטיים מסוג ניתוחי אף

אנשים רבים מרגישים כי סביבם ישנם אנשים אחרים שנראים טוב ולא נדרשים כלל להתמודד עם אי אלו מגבלות גופניות. יחד עם זאת, אם נברר את העניין לעומק, וודאי נבחין בכך שכל אדם למעה חש לא בנוח בעקבות פגם פיזי מסוים. קיימות לא מעט בעיות, כתמי לידה גדולים מאד, שיעור יתר, חזה קטן או שיניים צהובות. אין זה משנה עד כמה נתאמץ לשכנע את האדם שסובל מפגמים מסוימים כי למעשה הוא נראה היטב ושמדובר בהגזמות בלבד, אותו האדם ימשיך להתעקש ולא יאמין בעצמו. אז מה עושים?

ניתוחי אף- פתרון לפגמים

גם אם לא מדובר בעניין של חיים ומוות, כאשר לא חשים היטב עם הגוף, ניתן לעשות כמה דברים על מנת לתקן זאת. ניתוחים פלסטיים מוצעים כיום בשפע, החל מניתוחי מתיחת פנים ועד להשתלות שיניים, ואלו הן רק כמה מהדוגמאות הרבות לעולם האסתטיקה הרחב. במאה הנוכחית קיימים טיפולים קוסמטיים רבים, חלקם מורכבים יותר וחלקם פשוטים, אולם המכנה המשותף לכולם נעוץ בכך שהם מסוגלים להתמודד עם לא מעט בעיות ולשפר בצורה ניכרת לא רק את המראה החיצוני אלא גם את רמת ואיכות החיים.

בדיקת הרופא המטפל

אם כבר החלטתם מה ברצונכם להעלים, ניתן להתחיל בשינוי. תחילה יש לגשת אל הרופא ולהתייעץ עימו לגבי אפשרויות הטיפול, ניתוחים פלסטיים או הליכים בלתי פולשניים, שיוכלו לעזור לכם. יש לזכור כי לא בכל מקרה, איש המקצוע יוכל לדאוג לתקן את הפגמים, יחד עם זאת בהחלט ניתן למזער את הבעיה המביכה, וחשוב מכך לגרום למטופל להיראות כפי שהיה רוצה. בכל אופן, ובלי שום קשר למורכבותו של ההליך הכירורגי, יש לבדוק היטב את רמת המקצועיות, הניסיון וההתמחות של הרופא המטפל.

המרפאה של פרופסור אייל וינקלר מתמחה בסוגים רבים של ניתוחים פלסטיים הכוללים בין השאר מתיחות פנים, מילוי קמטים, הרמת מצח ועפעפיים, ניתוחי אף, הצמדת אוזניים, שאיבת שומן וכן הלאה. פרופסור אייל וינקלר נחשב לאחר מהמנתחים הפלסטיים הטובים בישראל והעניק במסגרת מלחמת צוק איתן סיוע רב לחיילים שנפגעו.

כתבה מומלצת שהתפרסמה בידיעות פרופסור אייל וינקלר מסביר על "מהו פלסטי ומה אינו פלסטי?"

Sorry, comments are closed for this post.