מתיחת פנים

מתיחת פנים מידע שכדאי לדעת

החיים עוברים ואנחנו משתבחים עם השנים, אך עדיין קיימים דברים רבים שכולם היו רוצים שיהיו כמו בעבר, דברים שהרוב רוצים לשמר איתם למשך החיים. אחד מ"הדברים" האלו אשר כל אחד היה רוצה לשמר זהו אותו מראה צעיר שהולך ונעלם עם השנים. המראה הצעיר והעור החלק, למרבה הצער, לא נשארים לנצח והזמן עושה את שלו – העור נמתח, העייפות עושה את שלה מתחת לעיניים וקווי הפנים  כבר לא כמו שהיינו רוצים. אבל, עדיין לא מאוחר מדי.

למרבה המזל, היום קיימים פתרונות רבים לנזקי הגיל ואחד הפתרונות הפופולריים בעולם הוא מתיחת פנים. מתיחת פנים זהו תהליך רפואי מוכר אשר כשמו כן הוא, מותח את העור בפנים באמצעות טכניקות שונות. מצד אחד, קיימות טכניקות חדישות כמו אלו שנחשבות "ללא ניתוח" בהן מעבירים חוט דק מתחת לעור ואשר מותח אותו. טכניקה זו מאפשרת זמן החלמה מינימאלי ואף פעילות מידית לאחר ביצוע התהליך. מאידך, קיימת פרוצדורה מוכרת יותר בה משחזרים את קווי המתאר הצעירים בפנים באמצעות חתכים קטנים ושאיבת שומן וכך נמנעים מצלקות עתידיות שעשויות להיות. על הטכניקה הזו נפרט בהרחבה.

 

מתיחת פנים כניתוח קוסמטי סטנדרטי

מתיחת פנים זהו ניתוח לכל דבר, התהליך מתחיל בהרדמה כללית, עליה אחראי רופא מרדים והניתוח מבוצע על ידי הרופא המנתח. הניתוח כולל חתכים במקומות ספציפיים בפנים, שאיבת שומן מהאזור,  וחיתוך העור העודף. הסיבוכים שעלולים להיות הם פגיעה בתאי העצב השונים, זיהום או כל מה קשור להרדמה, לכן כמו שהוזכר כל ניתוח, גם קוסמטי חייב להיעשות אצל רופא אחראי, מוכר ובעל ניסיון.

שגרת החיים לאחר ביצוע הניתוח

הניתוח מותיר תפרים על העור ועלול לגרום לנפיחות באזורים השונים, לכן למרות שהניתוח אינו כרוך בכאבים משמעותיים, הפנים והצוואר יהיו חבושים בזמן השחרור לבית המנותח. התחבושות מוסרות לאחר כשבוע, ושבועיים לאחר הניתוח ניתן לחזור לשגרת החיים הרגילה. תהליך ההחלמה המלא נמשך מספר חודשים עד התוצאות הסופיות.

התוצאות הסופיות

לאחר ביצוע הניתוח וקבלת התוצאות הסופיות אתם תוכלו לראות את עצמכם במראה צעירים יותר ורעננים יותר. חשוב לדעת שלמרות הדעה הרווחת, כי לאחר הניתוח הפנים נראות מתוחות ולא טבעיות, כיום עם הטכנולוגיות והשיטות החדשות קשה יהיה להבחין האם התבצע ניתוח ולכן אם החלטתם שאתם רוצים להראות צעירים שוב אל תתביישו לגשת לרופא המתאים, להתייעץ אתו ולצאת לדרך, גברים ונשים כאחד.