מה חשוב לדעת בבחירת מנתח פלסטי

כאשר אנשים עומדים לעבור ניתוח פנים או כל הליך כירורגי אסתטי, הם עשויים לחוש שלא בנוח, לחשוש, להתלבט וכמובן לבקש אחר הטוב ביותר, וזאת כי תוצאה שעומדת אל מול הפנים ועוד כזו שנוגעת לפנים או לגוף שלכם, ראוי שתהיה איכותית ביותר. אי לכך, טוב להכיר את פרופסור אייל וינקלר אשר בקיא בתחום לאורך שנים, מכיר את כל החידושים האחרונים, עומד בראש מגוון ארגונים ומחלקות, ייבא ארצה שיטות חדשות ואף עומד מאחורי שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות מהבטחה איכותית עבור הליך כירורגי כזה או אחר, טוב לדעת שגם אתם צרכים להכיר את פרופסור אייל וינקלר ואף את המכון המוביל בתחום אשר עומד לרשותו.

מקצועיות לצד אנושיות

לקוחותיו של פרופסור אייל וינקלר מספרים על איש מקצוע מדהים שהוא קודם כל אדם אנושי, אדיב, נעים, אמפטי, הגון ואף בעל חוש הומור. מכאן שטוב לדעת שלפני שעומדים אל מול מהלך שעשוי לעלות לא מעט חששות, ניתן להיכנס אליו בטוחים, רגועים ואף מתרגשים לקראת הבאות. מכאן שאם גם אתם מבקשים לשפר מראה של איבר כזה או אחר בגופכם ואם גם אתם במשך שנים מוטרדים בשל בעיה כזו או אחרת ומבקשים לנצל את נפלאות הטכנולוגיה עבור כך, הרי שנהדר לדעת שיש כתובת אחת שמבטיחה לכם שביעות רצון מלאה, וזאת כי מאחוריה נמצא לא מעט שנות ניסיון, ידע עשיר ורצון להשאיר עוד לקוח מרוצה כמה שרק ניתן.

כתבה שהתפרסמה ב"ידיעות אחרונות" פרופסור אייל וינקלר מספר על "טיפולים שכאדי לדחות"

פרופסור אייל וינקלר צבר את ניסיונו לאורך השנים אצל שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, אך גם במגוון מוסדות נחשבים, דוגמת בית חולים בניו יורק ואף בארה"ב ובקנדה הוא התמחה במבחר ניתוחים קוסמטיים, כך שכיום הוא אחד הרופאים המובילים בתחום ניתוחי הפנים – בין אם מדובר בהצמדת אוזניים, הרמת  מצח, ניתוחי אף, מילוי קמטי, הרמת עפעפיים וכדומה, ואך בניתוח הקטנת חזה, וזאת לאחר שייבא ארצה שיטה חדשה שמאפשרת נראות טבעית והימנעות מצלקות מיותרות.

הרתמות עבור האחר, לאורך השנים פרופסור אייל וינקלר ניהל את המחלקה הכירורגית ואת המחלקה הפלסטית בבית החולים שיבא שבתל השומר, ואף בין השנים 2005 לשנת 2009 הוא שימש כיו"ר של ארגון הפלסטיקאים בארץ, כאשר מדי שנה הוא גם מקפיד למצוא זמן להתנדב  ולסייע עם ניתוחים פלסטיים לילדים ממדינות עולם שלישי. מכאן שניתן לראות שמדובר באיש מקצוע איכותי, באדם מוסרי ובאדם שמאמין בנתינה חזרה.

Sorry, comments are closed for this post.