מה חשוב ברפואה אסתטית

רבים מהאנשים מכירים את תחום הכירורגיה הפלסטית, אך רבים לא יודעים עד כמה התחום התפתח בשנים האחרונות, כמה התהליך עשוי להיות מרגיע, כיצד כל אחד יכול להבין מראש מול מה הוא עומד ואף כיצד כל אחד עשוי ליהנות בעתיד הקרוב מתוצאות מקצועיות ביותר אשר נראות טבעיות ביותר, ועל כן מי שמבקש לעבור תהליך כזה או אחר בתחום, מוטב שיכיר את הדמות שמובילה את התחום בשנים האחרונות, את הדמות שכיהנה בראש איגוד הפלסטיקאים בשנים האחרונות ואף שניהלה מגוון מחלקות חשובות ושנוגעות לתחום בבית החולים שיבא.

התמחות מקסימלית

פרופסור אייל וינקלר החל את דרכו בתחום כבר בשנת 1985 באוניברסיטת בן גוריון ומשם המשיך את דרכו בתחום עד שזכה להחזיק ברישיון מומחה הן עבור ניתוחים קוסמטיים והן עבור כירורגיה פלסטית. בהמשך דרכו פרופסור וינקלר המשיך לכוון מעלה כל העת ועל כן גם עבר הכשרות מעבר לים, בין היתר הוא התמחה בניתוחים קוסמטיים בקנדה ואף במיקרוכירורגיה. בנוסף פרופסור וינקלר סיים התמחות באחד המוסדות המובילים – בבית חולים איכותי בניו יורק.

כתבה שיכולה לעניין אתכם, פרופסור אייל וינקלר מספר על ניתוחים פלסטיים: כמה זה עולה לנו?

פרופסור אייל וינקלר הנו אדם של פרפקציוניסטיות ושל אנשים ועל כן הוא אינו פוסק להשתפר, לייעל, לתמוך ואף לתרום. אי לכך ניתן למצוא אותו לצד משלחות רפואיות שיוצאות לסייע בחו"ל, כך שעד היום פרופסור וינקלר ניתח לא מעט ילדים ברחבי העולם והעניק להם שירות חשוב שבאופן עצמאי ידם לא הייתה משגת. מכאן שלצד אמינות ושקיפות מלאה, פרופסור וינקל גם יכול להתפאר בכבוד בעשור שנים של נתינה ותרומה לאחר – ולכך אין מחיר.

תוצאות מרשימות ומובטחות

כיום מי שמחפש אחר מנתח פנים מוביל בארץ, סביר מאוד שייתקל בהמלצות חמות עבור פרופסור וינקלר, ועל כן טוב לדעת שאם מתכוונים להתקדם אל עבר הגשמת חלום שנוגע לניתוח כירורגי כזה או אחר, ואם מבקשים להתרגש מתוצאה הטבעית והמרשימה בהקדם הניתן, מוטב לפנות אל הקליניקה שיושבת בתל אביב וליהנות משורת מנתחים פלסטיים מוכשרים, כל אחד בתחומו, אשר פועלים תחת השגחתו הצמודה. בנוסף אתם גם מוזמנים ליהנות משירות אישי מידי אחד המנתחים המובילים בתחום – בין אם מדובר בשאיבת שומן, הקטנת חזה, הצמדת אוזניים, הרמת עפעפיים, מילוי קמטים וכדומה. לאור על זאת נציין שפשוט נעים להכיר אדם שפועל לטובת הכלל, בעל ניסיון עשיר, רמת אמינות גבוהה, מומחיות בלתי מתפשרת ואף יכולת לדבר אל כל מטופל בגובה העיניים. לסיום נציין שאם מבקשים אחר תוצאות מרשימות? יש לפנות אל פרופסור וינקלר!

Sorry, comments are closed for this post.