וינקלר קליניק חדשות על מתיחת בטן

מתיחת בטן במרפאת וינקלר קליניק, חדשות מהשטח

וינקלר קליניק חדשות על מתיחת בטןלאחרונה ניתן לראות מגמה אשר הולכת ומתעצמת של אנשים רבים, גברים ונשים כאחד אשר מחפשים פתרון יעיל אשר יקנה להם בטן חטובה. מאחר הן הטכנולוגיה והן הידע הרפואי מתקדמים מאוד, היום כבר קיים פתרון יעיל שיבטל את הצורך בלבישת מחטבים או ביצוע דיאטות לא יעילות והוא ניתוח מתיחת בטן. במרפאת וינקלר קליניק, אותה מנהל פרופסור אייל וינקלר אשר מוכר בזכות העשייה הרבה שלו הכוללת טיפול בילדים במדינות עולם שלישי, יעניקו לכם את הטיפול המסור ביותר אשר ייתן לכם תוצאה מדהימה שלה ציפיתם.

הטיפול עצמו

תחילה לפני ההסבר על התהליך הרפואי, כדאי לדעת שפרוצדורת מתיחת בטן היא ניתוח וכוללת שני חלקים: הראשון, שאיבת שומן מהאזור הרצוי אשר מסירה את השומנים ומקטינה את הנפח. החלק השני הוא הסרת עודפי עור שנשארים בעקבות המתיחה שנוצרה במהלך השנים. תהליך הניתוח כולל אשפוז לילה ומתבצע תחת הרדמה מלאה על ידי רופא מרדים. לאחר  ההרדמה תתבצע שאיבת השומן, לאחר שהוסר השומן, הרופא המנתח יסיר את עודפי העור שנשארו מתהליך הסרת השומן. בניתוח עצמו יתבצעו חתכים באזור הבטן ותפירה שלהם לאחר מכן. במרפאת וינקלר קליניק שנמצאת ברחוב ברזיל 17 בתל אביב, תמצאו את מיטב המומחים שיסבירו לכם על כל התהליך ויבצעו אותו על הצד הטוב ביותר.

סיכונים שחשוב לדעת

מכיוון שמדובר בניתוח ומתבצעות פעולות בגוף ,קיימות אפשרויות חריגות של דימומים, זיהומים וסיכונים אחרים בדיוק כמו בפרוצדורות רפואיות אחרות. חשוב לציין שרופא אשר יבצע ניתוח מתיחת הבטן במרפאת וינקלר קליניק יסביר לכם על כל הסיכונים האפשריים באופן הברור והטוב ביותר לפני תחילת התהליך כדי שתהיו מודעים אליהם. במקביל לסיכונים הבריאותיים חשוב לדעת שקיים סיכוי מזערי לשינויים  אסתטיים, ביניהם: פיזור לא סימטרי של שומן באזור הניתוח, בעיקר באזור הצלקות וכן צלקות ארוכות מהמצופה. עם זאת, ברוב המקרים הצלקות מטשטשות ככל שחולף הזמן ואינן בולטות לעין לאחר תקופה מסוימת.

התאמה לניתוח

כפי שהוזכר, ניתוח מתיחת בטן מיועד לנשים וגברים כאחד, אך עם זאת, לא כל גבר או אישה רשאים מבחינה רפואית לבצע מתיחת בטן. לדבר זה עשויות להיות סיבות רפואיות שונות אשר יימנעו מכם לבצע את הניתוח כמו קרישיות חריגה ועוד. לכן, חשוב להיוועץ עם הרופא המנתח ולהציג לו את ההיסטוריה הרפואית בכדי למנוע סיכום מיותר. יש לציין כי מתיחת בטן היא אינה תחליף לאורח חיים בריא ושמירה על דיאטה נכונה, אלא זהו פתרון קוסמטי נקודתי הנותן מענה לדרישותיכם האסתטיות (ובמקרים מסוימים, גם הבריאותיות). כדי שתהיו רגועים, חשוב לבחור ברופא הנכון. לצורך הדוגמה מנתח כמו פרופסור אייל וינקלר, רופא בעל 30 שנות ניסיון בתחום שברזומה שלו ניהול מחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים תל השומר, ידע לתת לכם את חוות הדעת הנכונה ביותר ויוכל לצפות מראש בעיות אפשריות ולו רק בזכות הניסיון הרב שלו.

החלמה

לאחר הניתוח, נשארים לאשפוז לילה. בשלבים הראשונים שלאחר הניתוח ייתכנו כאבים באזור של החתכים, אך אלו ייעלמו במהרה בעזרת משככי כאבים. את התחבושות נהוג להסיר כיומיים לאחר הניתוח ואילו את התפרים לא צריך להסיר מכיוון שלרוב הם פנימיים ונמסים מעצמם. לאחר מכן, מומלץ ללכת עם חגורת בטן מחטבת במשך כארבעה שבועות במשך ולאחר כחודשיים ניתן לחזור לפעילות גופנית. יש לציין כי במהלך החודש הראשון תתכן נפיחות מסוימת באזור הבטן, אך זו היא נפיחות תקינה אשר תעבור עם הזמן. אחרי כחודשים ניתן יהיה לראות את התוצאות של הניתוח. מתיחת בטן במרפאת וינקלר קליניק תאפשר לכם לצאת לדרך חדשה עם הגוף שתמיד רציתם.