השתלת שיער

השתלת שיער בשיטה חדשה ובמחירים שפויים

גברים רבים בכל טווחי הגילאים מכירים את התופעה אשר בשלב כזה או אחר תגיע אל כולנו – ההתקרחות. ההתקרחות הינה תהליך אשר לא מסכן את הבריאות, אך עם זאת, הוא עלול לפגוע בתפקוד היומיומי של כל אחד אשר חווה אותו. מכיוון שתחושת הביטחון העצמי והמוסכמות החברתיות לא פחות חשובות לאנשים מהבריאות, אפשר לראות, בעיקר בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים אשר פונים לבצע הליך של השתלת שיער, תהליך שבסופו האדם עומד אל מול המראה ומרוצה ממה שהוא רואה.

השתלות שיער, איך זה עובד?

השתלת שיער זוהי טכניקה כירורגית, כלומר ניתוח, שהמטרה שלה היא לבצע השתלת שיער באזורים קירחים בגוף האדם. הטכניקה מתבצעת באמצעות ציוד רפואי משוכלל דמוי מחט, איתו מסירים עור המכיל זקיק שיער באזור אחר בגוף ומשתילים באזור הקירח. תקופה מסוימת לאחר שזקיקי השיער הדושתלו, יחלו לצמוח שיערות באזור שהיה קירח וכך תחזרו למראה של שיער שופע ובריא. קיימות מספר שיטות להשתלת שיער ובזכות המדע כיום אף קיימות שיטות אשר משתילות מקבצי שיער כך שהטיפול יקנה מראה טבעי לחלוטין. חשוב לציין ולהזכיר שהשתלת שיער מתבצעת גם לצרכי כיסוי צלקות אשר יוצרות קרחות כתוצאה מהטראומה ואף באזור הגבות והזקן.

כיצד לדעת מי מתאים לטיפול

למרבה הצער לא כל אחד מתאים להשתלת שיער וכאשר אנחנו מסתכלים על זה מבחינת אחוזים נגלה כי רק שישים אחוז מהמבקשים לבצע השתלת שיער אכן מתאימים והסיבות לכך הן רבות לכן חשוב להיוועץ ברופא איכותי. עם זאת, עדיין רבים אכן מתאימים לביצוע הפרוצדורה כך שגם עבורם חשוב לגשת לרופא מוסמך ובעל ניסיון רב אשר יידע לתת לכם את הייעוץ הנכון ביותר כדי שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.

כיצד בוחרים רופא להשתלת שיער בשיטה החדשה

אמנם הרפואה בתחום הפלסטיקה והאסתטיקה מתקדמת, עדיין קיימים הבדלים בין הרופאים בטיפולים השונים. לכן, כדי לבחור את הרופא שיעניק לכם את התוצאה הטובה ביותר אתם צריכים ללכת לרופא אשר מתמחה בהשתלות שיער, כמו לדוגמא ד"ר שלום שאלתיאל, אשר בנוסף למומחיותו בתחומים השונים הוא בעל שם עולמי ומוכר מאוד בתחום השתלות שיער בזכות לקוחות מרוצים וניסיון רב שנים. לאחר שבחרתם ברופא המתאים חשוב להקשיב לעצותיו ולהקפיד לשמור על ההוראות בכל התהליך, לפניו ואחריו.
השתלת השיער, הניתוח
אז אחרי שהתייעצתם עם הרופא, תכננתם את הניתוח והתוצאה הרצויה נשאר רק לעשות אותו. הניתוח עצמו אורך מספר שעות ( יכול להגיע למעל 4 שעות, תלוי בשטח של האזור המושתל) ומתבצע בהרדמה מלאה. אחרי שבוצע ההרדמה, נלקחות שיערות מהאזור ה"תורם" של הראש. בחלק השני של הניתוח, יוצרים נקבים באזורים ה"מותרמים" כדי שתהיה תשתית להכנסת השיערות. החלק השלישי של הניתוח כולל את הכנסת השיערות אל הנקבים שנוצרו בחלק ה"מותרם". לאחר הטיפול יינתנו הוראות להמשך על ידי הרופא וחשוב מאוד להקפיד עליהן בכדי שההליך יצליח כמו שתוכנן. לאחר כשבוע יהיה ניתן לחזור לפעילות רגילה. התוצאה הראשונית תתרחש אחרי כשלושה חודשים אז יתחילו לצמוח השיערות באזור שהיה פעם מקריח ואילו את התוצאות הסופיות ניתן יהיה לראות לאחר כשנה. בסוף התהליך תוכלו להסתכל שוב במראה, לחייך חיוך רחב ולדעת שהשגתם את מה שרציתם.