הגדלת חזה

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה, כיום הוא הניתוח השכיח ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים. גורמים בולטים ביותר לכך ששכיחותו של הניתוח גבוהה הם אידיאל היופי המוכר 90-60-90 והגישה הרווחת שאישה בעלת חזה גדול יותר היא בהכרח אישה מושכת יותר. ניתוח הגדלת חזה, הינו הליך רפואי-פלסטי המוכר כבר משנת 1865 לפחות. לניתוח הגדלת חזה או השתלת שד, קיימות משמעויות רבות בעיקר עבור נשים שחוו טראומה פיזית באיזור זה או נאלצו לבצע כריתת שד כחלק מתהליך רפואי כזה או אחר. חשיבות נוספת ולא פחותה מקודמתה, היא ההשפעה הפסיכולוגית החיובית עבור נשים בעלות חזה קטן מהנורמה, שלהן הגדלת החזה מעניקה בטחון עצמי גבוה ובטווח הארוך על התפקוד בסביבה החברתית.

כיום הגדלת חזה הינה פרוצדורה רפואית מוכרת, אשר אמנם נחשבת לא פשוטה, אך בזכות הרפואה המתקדמת בימינו – סיכוניה מופחתים באופן משמעותי. אנחנו יכולים להבחין באנשים בכל הגילאים ובכל המגדרים אשר מבצעים ניתוח זה בהצלחה רבה ואשר נשאר איתם להמשך חייהם. רבים מהפונים לביצוע הגדלת חזה מתחבטים רבות בינם לבין עצמם בשאלות האם לבצע את הפרוצדורה הרפואית הזו ומה יהיו ההשלכות על חייהם האישיים. על כן, ננסה להציג כאן מידע רלוונטי שיעזור לכם לקבל החלטה נבונה כיצד לבצע תהליך זה בצורה הבטוחה ביותר.

הגדלת חזה – קבלת התוצאה המושלמת

על מנת לקבל את החזה המושלם עליו אתם חולמים, קיים תהליך אותו עליכם לעבור. ראשית, במידה והנכם מתחת לגיל האחריות (18) עליכם לקבל את הסכמת ההורים. לאחר מכן, עליכם לבחור היטב את הרופא המנתח שיבצע את ההליך בצורה בטובה והבטוחה ביותר עבורכם. חשוב שהרופא אליו אתם מגיעים, יהיה רופא המתמחה בתחום הספציפי ויהיה בעל ניסיון רב, גם אם העלויות הכספיות עשויות להיות גבוהות יותר. בהגיעכם להתייעצות עם הרופא המנתח, חשוב לשמור על ראש פתוח ולהקשיב לעצותיו, מאחר ולא תמיד כל מה שנרצה יהיה בהכרח הטוב ביותר בשבילנו. על כן מלכתחילה, בחרתם את הרופא בעל הניסיון הרב שייתן לכם את העצה האסתטית והבריאה ביותר עבורכם. לאחר שהתייעצתם עם הרופא, קחו לעצמכם מספר ימים על מנת לקבל החלטה מושכלת ונכונה וכן על מנת להתייעץ עם אדם קרוב אליכם.

תהליך ניתוח הגדלת חזה

כפי שהוזכר, תהליך הניתוח הנו תהליך רפואי לכל דבר ועניין ולכן קיימים מספר סיכונים הכרוכים בתהליך שכזה, כגון: זיהומים, דחיית השתל או דברים הקשורים בהליך ההרדמה. חשוב לציין כי בימינו סיכונים אלו מינוריים וכדי למזער אותם, הטיפול נעשה על-ידי רופא מומחה שמבצע גם שאלון רפואי על מנת לבדוק את התאמתכם לניתוח. משך הניתוח הוא כשעה והוא מתבצע תחת הרדמה מלאה וכולל חתכים באזור החזה, הכנסת השתלים לגוף ותפירת החתכים. לאחר הניתוח מלבישי על החזה חזיית ספורט, אותה יש ללבוש במשך כשישה שבועות לאורך כל שעות היממה. אמנם תקופת ההחלמה נמשכת כשלושה חודשים, אך אין להתייחס לתוצאה כסופית עד שתעבור שנה מיום הניתוח, שכן השיפור נמשך עד אז.