ד"ר רובינפור מנו המלצה

ד"ר רובינפור מנו המלצה, המלצה על מנתח פלסטי למתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים, בניגוד למספר ניתוחי אף למשל, נערך רק בשל סיבה אסתטית ולמרות העובדה שמדובר בהליך נפוץ למדי חלה החובה על המטופלים לבדוק היטב את המנתח הפלסטי ואת מומחיותו בטרם יחליטו על עשיית צעד זה.

קמטים בפנים שהינם בולטים בהחלט משפיעים לא רק על עור הפנים שהופך לנפול ומזדקן אלא גם על כל המראה החיצוני של המטופלים ועל התדמית שלהם בעיני אחרים. כולנו רוצים להראות טוב יותר ובעיקר להראות צעירים מכפי גילנו כמאמר הפתגם: "העולם שייך לצעירים". אז למרות הרוח הרעננה והנפש הצעירה אם אתם סובלים ממראה עור פנים מבוגר ועייף זה הזמן לפעול בנידון ולקבל מענה בטוח מתחום הכירורגיה הפלסטית שהולכת ותופסת תאוצה רבה בארץ ובעולם.

מתיחת פנים ניתוח נפוץ ומבוקש

הצלחות חסרות תקדים מאפיינות הליך זה ובמיוחד הליך של מתיחת פנים כאשר הוא מבוצע על ידי רופא בכיר ובעל ניסיון ומוניטין עשיר בתחום זה. כאשר מדובר על רופא אשר באמתחתו הצלחות רבות בתחום ותוצאות טבעיות עם כמה שפחות סיכונים וסיבוכים למטופל בעקבות המהלך אז ניתן להיות רגועים ולחוש כי אתם בידיים טובות.

מחפשים מנתח פלסטי בכיר וידוע בתחום?

אחד הצעדים הבטוחים בדרך להצלחת כל ניתוח פלסטי היא בחירה קפדנית של מנתח פלסטי לאחר בירור ובדיקה מעמיקה באשר לניסיונו ומידת מומחיותו. בתחום מתיחת פנים ניתן לומר כי ד"ר רובינפור מנו הינו אחד המומלצים והמועדפים ביותר לביצוע ניתוח זה ולא בכדי. לאורך השנים רשם ד"ר רובינפור צלחות רבות בכל הניתוחים שביצע לרבות ניתוחי מתיחת פנים ושלביעות רצונם המלאה של מטופליו. כאשר בודקים המלצה על מנתח פלסטי למתיחת פנים ונתקלים רבות בשם אחד של רופא שעולה כל הזמן ניתן בהחלט להסיק מכך שמדובר ברופא משכמו ומעלה שמבצע את עבודתו נאמנה ובהצלחה רבה.

תוצאה מוצלחת של מתיחת פנים

מתיחת פנים מוצלחת היא בהחלט פונקציה של ניסיון עשיר של המנתח, שיטות ניתוח חדשניות וכמובן תלויה גם בגורמים נוספים כמו איכות רקמות העור ומידת האלסטיות שלו המשפיעים על טיב תוצאת הניתוח. בדבר אחד אין לטעות: תוצאה טובה עשויה לגרום לכם להיראות צעירים ואטרקטיביים יותר ולכך אין מחיר בעולם. שיפור מראה עור הפנים מוביל לשיפור המראה החיצוני, וזה האחרון משפיע באופן ישיר על הביטחון העצמי ועל התנהלות המטופל בחיי היום יום בעקבות פתרון הבעיה האסתטית ממנה הוא סבל.