ביצוע טיפולי לייזר להעלמת קמטים

ביצוע טיפולי לייזר להעלמת קמטים מעור הפנים

טיפול בלייזר לעור הפנים הוא טיפול אשר גורם להסרת קמטים מהם, עיבויים, החלקתם, והסרת כתמים מהם במהירות. בנוסף, הטיפול נכון לכל איזור בו יש קמטים:
החזה, הידיים ועוד. המכשיר אשר פולט את קרני הלייזר נקרא HARMONY XL 360 IQ והוא אינו מצריך ניתוח וגם לא ימי החלמה מכאב כלשהו. זה פשוט טיפול לא פולשני עם תוצאות שנראות מיד.

מדוע לבחור בלייזר?

פרופ' אייל וינקלר טוען כי הלייזר, מכל הטיפולים, גורם לשינוי מבנה הפנים באופן מיידי, לאחר כ 10-30 דקות של טיפולים. זה גורם לדימוי עצמי בשמים גם לאנשים אשר סבלו מחוסר בטחון מובהק כתוצאה מהמראה שלהם. לחלק מהפציאנטים נדרש טיפול בודד, ולחלקם טיפולים ספורים 2-5 במספר עד להגעה לתוצאה נדרשת.

ההמלצות של פרופ' וינקלר לטיפול בלייזר

פרופ' וינקלר ממליץ על ד"ר הדר ישראלי, מומחית בעלת שם בביצוע טיפולים אלו. היא מציעה סדרת טיפולי לייזר כמו הצערת עור הפנים, הפיכת עור הפנים למוצק, הסרת נגעי עור, כתמים קעקועים וטיפול בצלקות. ביצוע טיפולים אלו יביא לפריצת דרך בשיקום העור שלכם בזמן קצר ביותר.

התוצאות המהירות ביותר בתחום הרפואה

לא רק שטיפול בלייזר אינו פולשני ואינו כואב, זהו הטיפול המהיר ביותר גם מבחינת הגעה לתוצאות רצויות. הלייזר אינו מצריך אתכם לחכות 10 ימים ואפילו לא יומיים בודדים: הטרנספורמציה של מראה העור שלכם ניכרת מייד עם הטיפול.

ללא צורך בניתוח

כפי שצויין בתחילת המאמר, טיפול זה נקי מכל אקט פולשני. באמצעות קרני לייזר ניתן להשיג תוצאה ללא מגע יד אדם. לא רק שאין ניתוח, גם אין צורך בימי החלמה. לאחר טיפול לייזר תחושו באופן רגיל לחלוטין ללא תופעות לוואי כלשהן.

פגישת ייעוץ לפני הטיפול

חשוב לקבוע פגישת ייעוץ לפני הטיפול, במסגרתה פרופ' אייל וינקלר או ד"ר ישראלי ימליצו לכם על סוג הטיפול הרצוי באמצעות לייזר: מיצוק הפנים, הסרת כתמים, ועוד. בפגישת הייעוץ ייבנה גם לו"ז המציין את מספר הטיפולים ומשך פרקי הזמן שלהם עד להגעה לתוצאה אשר ייחלתם לעצמכם.

כתבה שיכולה לעניין (פורסמה בפורטל וואי נט)אתכם על חומרי מילוי מאת פרופסור אייל וינקלר חדשות על חומרי מילוי לפנים

Sorry, comments are closed for this post.